Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 145 г |
| Тип акумулятора | |
| Ємність акумулятору | |
| Гарантійний термін | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Матеріал корпусу | |
| Довжина | 104 мм |
| Тип | Power Bank |
| Вихідна напруга | 13 В |
| Стан | |
| Особливості | Беспроводная зарядка|Дисплей |
| Цвет | Черный |
| Тип назначения | Power Bank Q9 |
Характеристики Універсальний Power Bank Q9 з MagSafe і функцією швидкого заряджання, місткістю 10000 mAh знижка
В наявності
Код:003049953