Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
В наявності
Код:002131024
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
| Виробник | |
| Вага | 0.32 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Тип | електронні |
| Габарити | 220 х 145 х 22 мм |
| Живлення | батарейка |
| Градація | 1 г |
| Тип керування | сенсорне |
| Колір | сріблястий |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Також шукають | недорогі |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
Компактні кухонні ваги EKS001 від компанії Esperanza з максимальним навантаженням в 5 кг і кроком вимірювання 1 грам, обладнані плоскою платформою з міцної металевої пластини, і дають змогу вибирати одиниці вимірювання та обнулювати тару.
У моделі використовується добре видимий цифровий дисплей із підсвіткою синього кольору. Як елементи живлення використовуються дві батарейки типу ААА (не постачаються в комплекті).
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Esperanza Scales EKS001 (EKS001)
[[ getCurrentDecimal('491') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('444') ]] ₴