Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
В наявності
Код:002623176
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
| Виробник | |
| Вага | 0.42 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Вимірювання об'єму рідини | |
| Тип керування | кнопки |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Колір | чорний |
| Індикатор перевантаження | так |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип | електронні |
| Максимальна вага зважування | 5 кг |
| Градація | 1 г |
| Габарити | 22 х 16 х 2 см |
| Також шукають | недорогі |
| Особливості | облік тари |
| Одиниці вимірювання | кг |
| Живлення | Li-ion |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Конструкція | з плоскою платформою |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
Ваги кухонні KES-045UB GRUNHELM – виготовлені з міцного матеріалу – загартованого скла та abs-пластику, що робить їх дуже надійними та довговічними. Це дозволяє використовувати їх щодня без ризику пошкодження. Крім того, вони легко очищаються і не займають багато місця на кухонному столі чи шафці. Такі кухонні ваги необхідні для будь-якої господині або кухаря, які прагнуть точності та зручності в процесі приготування їжі. Оснащені індикатором навантаження, а також індикатором низького заряду батареї. Максимальна вага – 5 кг.
Відгуки та питання про - Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
0.0
Всього відгуків:0
Ваги кухонні Grunhelm KES-045UB
[[ getCurrentDecimal('796') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('796') ]] ₴