Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Ваги кухонні Sencor SKS0804BK
| Виробник | |
| Вага | 0.4 кг |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Градація | 0.2 г |
| Елемент живлення | 3 х ААА |
| Особливості | облік тари |
| Габарити | 230 х 170 х 40 мм |
| Колір | чорний |
| Тип | електронні |
| Конструкція | з плоскою платформою |
| Максимальна вага зважування | 2 кг |
| Одиниці вимірювання | г |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип керування | кнопки |
| Функція тарокомпенсація | так |
| Індикатор перевантаження | так |
| Індикація низького заряду батареї | так |
| Живлення | батарейка |
Читати повністю
Сховати
Опис Ваги кухонні Sencor SKS0804BK
Регулювання гравітаційного прискорення
Досягніть ще більшої точності зважування за допомогою регулювання гравітаційного прискорення. Завдяки можливості калібрування цього значення ви зможете досягти максимальної точності у зважуванні продуктів.
Ультраточний сенсор
За допомогою точного сенсора цих ваг ви завжди можете зважити рівно ту кількість продуктів, яка вам необхідна.
Широкий функціонал
Ваги мають низку корисних функцій, які зроблять їх корисними для будь-якого користувача. До числа таких функцій входять функція тари, різні режими зважування і навіть таймер.
Легкість очищення
Ваги неймовірно прості в догляді. Все що необхідно - це змочити губку теплою водою, витерти робочу поверхню, а потім прибрати надлишки вологи чистою ганчіркою.
Робота від батарейок
Живлення від батарейок забезпечує компактне розташування цих ваг без прив'язки до джерела живлення. Просто поставте їх туди, де вам буде зручно!
Тип: електронні Конструкція: з плоскою платформою Максимальна вага зважування: 2 кг Градація: 0.2 г Одиниці вимірювання: г Матеріал корпуса: пластик Тип керування: кнопки Дисплей: РК-дисплей Функція тарокомпенсація: так Індикатор перевантаження: так Індикація низького заряду батареї: так Живлення: батарейка Елемент живлення: 3 х ААА Особливості: автовідключення Особливості: облік тари Габарити: 230 х 170 х 40 мм Вага: 0.4 кг Колір: сріблястий Колір: чорний