Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Варильна поверхня | |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | Rainberg |
| Страна производитель | Китай |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Мини электроплита Rainberg RB-010 2000 Вт, Кухонная электроплита настольная одноконфорочная GV-25 |
Характеристики Варильна настільна плита Rainberg RB-010 2000 Вт, Кухонна електрична плита підлогова електрична GV-25
Немає в наявності
Код:003944676
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами