Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Вага | 1.2 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Колір корпусу | |
| Функція автовідключення | |
| Загальна кількість конфорок | |
| Кількість електричних конфорок | |
| Покриття варильної поверхні | |
| Стан | |
| Производитель | ViLgrand |
| Страна производитель | Китай |
| Варочная поверхность | электрическая |
| Вид плиты | Настольная |
| Товар | Электроплита настольная от сети VILGRAND, Плиты настольные для кухни переносные, Плита для готовки пищи SM-14 |
Характеристики Портативна переносна плита VILGRAND, Зручна настільна плита для приготування страв SM-14
Немає в наявності
Код:003942760
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами