Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Вентилятор на акумуляторі подвійний на шию портативний зарядка від USВ ЮСБ Neck Fan білий
| Країна-виробник товару | |
| Споживана потужність | 4.5 Вт |
| Висота | 215 мм |
| Ширина | 164 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | без таймеру |
| Дисплей | без дисплея |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | без пульта |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Стан | Новий |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор на акумуляторі подвійний на шию портативний зарядка від USВ ЮСБ Neck Fan білий

Портативний вентилятор на шию Neck fan із акумуляторною батареєю стане справжньою знахідкою для любителів комфорту. Тиха робота такого вентилятора не дратуватиме і не відволікатиме навіть під час роботи, а за рахунок того, що цю пару вентиляторів можна одягати на шию, пристрій ще й не займатиме місця на робочому столі і вам не потрібно буде тримати його руками.
Потужний повітряний потік, створюваний пристроєм, дозволяє легко охолодити простір перед Вами незважаючи на невеликі розміри і вагу вентиляторів.
Добре регулюється ширина і висота вентиляторів, оскільки в конструкції є гумова основа, яка і дозволяє налаштовувати кут обдування.
Увага ! Перед використанням вентилятора потрібно провести його повну калібровку для набуття зазначеної ємності інакше ємність буде менша. (обов’язково)
1. Розряджаєм вентилятор до повного вимкнення (поки сам не вийде)
2. Залишаємо вимкненим 30–60 хв
3. Заряджаємо безперервно до 100 % потужним зарядним пристроєм (не павербанком) і не відключаємо ще 1–2 години після 100 %
4. Повторюємо 2 цикли.
Час роботи вентилятора залежно від обраного режиму швидкості:
- 1 режим — до 2 годин 10 хвилин роботи;
- 2 режим — до 1 години 40 хвилин роботи;
- 3 режим — до 1 години 20 хвилин роботи.
Фактичний час автономної роботи може залежати від умов використання та рівня заряду акумулятора.

Модель працює від USB або вбудованого акумулятора і заряджається від будь-якої зарядки з ЮСБ або роз'єму ЮСБ за допомогою кабелю, що йде в комплекті.
Плюсом також є той факт, що в цій моделі є прорізи, через які проходить потік повітря не тільки у самих вентиляторів, але і з боків, що забезпечує краще охолодження для вас.
Портативний вентилятор на шию стане незамінним помічником для Вас та Ваших близьких у спеку!

Характеристики:
Країна: Китай
Матеріал: гіпоалергенний ABS-пластик без запаху.
Колір білий
Тип живлення: від USB
Розміри конструкції: 16.5 х 21,5 х 5,5 см
Кількість режимів: 3
Є додаткове обдування з однієї з бокових сторін.

Комплектація:
Портативний вентилятор на шию;
USB кабель, білий.
Заводська картонна упаковка.
Відгуки та питання про - Вентилятор на акумуляторі подвійний на шию портативний зарядка від USВ ЮСБ Neck Fan білий
[[ getCurrentDecimal('249') ]] ₴