Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Нет |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кут повороту | 90 град. |
| Кут нахилу | 30 град. |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Датчик присутності | Нет |
| Датчик температури | Нет |
| Стан | Новий |
| Питание | Сеть 220В |
| Материал лопастей | Пластик |
| Подсветка | Нет |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
Характеристики Вентилятор настільний Opera OP-30A (30 см) 40 Вт | Компактний побутовий вентилятор з автоповоротом та захисною решіткою
В наявності
Код:004041607