Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Вентилятор Neo Tools 90-010
| Виробник | |
| Вага | 5.5 кг |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал лопатей | метал |
| Діаметр | 45 см |
| Колір | сріблястий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Управління | електронне |
| Тип | підлоговий |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Габарити | 550 х 530 х 210 мм |
| Додаткові характеристики | ручка для перенесення |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Вид | лопатевий |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор Neo Tools 90-010
Підлоговий вентилятор Neo Tools, 90-010 потужністю 100 Вт, діаметром 45 см, та 3 режимами швидкості. Надійний і надзвичайно ефективний вентилятор підлоги Neo Tools оснащений міцним двигуном потужністю 100 Вт, виготовленим зі 100% міді. Що забезпечує зручність використання протягом багатьох літніх сезонів. Вентилятор має три швидкості повітряного потоку. У вентилятора стійкий металевий хромований корпус і оптимальний діаметр 45 см.Стабільна опора з додатковими пластиковими ніжками, що не ковзають, яка гарантує, що вентилятор не буде рухатися під час роботи.
Відгуки та питання про - Вентилятор Neo Tools 90-010
0.0
Всього відгуків:0