Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Таймер | Нет |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Нет |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кут повороту | 120 град. |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Діаметр лопатей | 460 мм |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Датчик присутності | Нет |
| Датчик температури | Нет |
| Стан | Новий |
| Питание | Сеть 220В |
| Материал лопастей | Металл |
| Подсветка | Нет |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
Характеристики Вентилятор підлоговий Opera OP-4531 (46 см) 40 Вт | Лопатевий побутовий вентилятор з регулюванням висоти та автоповоротом
В наявності
Код:004041609