Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Вентилятор ручний Handy Mini fan Чорний Портативний вентилятор зі знімним акумулятором знижка
| Виробник | |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Вага | 0.166 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Варіант установки | Настільний |
| Тип вентилятора | Безлопатевий |
| Стан | Новий |
Читати повністю
Сховати
Опис Вентилятор ручний Handy Mini fan Чорний Портативний вентилятор зі знімним акумулятором знижка
Ручний Вентилятор Handy Mini Fan чорний Портативний ручний вентилятор Handy Mini Fan зі знімним акумулятором, який можна тримати в руках або розмістити на будь-якій плоскій поверхні, а після вимкнення просто покласти в кишеню. Мінівентилятор призначений для охолодження в спеку в вдома, в офісі, на прогулянці в парку, у подорожах, у поході. Недорогий компактний вентилятор має оптимальну потужність і три швидкості обертання, що дає змогу встановити найприємніший для Вас режим. Керується прилад однією кнопкою, яка слугує для перемикання швидкостей і вимкнення приладу. На панелі ручного вентилятора розміщені дві сигнальні лампочки: червона означає потребу заряджання, блакитна — заряджено повністю. Основні переваги: Знімний замінний літієвий акумулятор Li-ion 18650. Компактний зі складаною ручкою, легкий, можна носити із собою. У складеному вигляді можна встановити на будь-яку плоску поверхню. Заряджання від USB. Простий в експлуатації, розрахований на роботу впродовж від одного до трьох годин (залежно від швидкості). Має три швидкості, створює сильний і стабільний потік повітря. Низький рівень споживання енергії, тривалий термін експлуатації. Унікальна зручна конструкція мінівентилятора забезпечить Вам постійне свіже літо незалежно від прогнозу погоди! Поділіться комфортом із друзями та колегами — подаруйте їм портативний ручний вентилятор Handy Mini Fan! Характеристика: Матеріал: пластик. Потужність: 4,0 Вт. Час роботи: від 1 до 3 годин (залежно від швидкості). Батарея: знімний 18650 літій-іонний акумулятор 3,7 В. Час заряджання: приблизно 5 годин. Розміри (висота/ширина/ товщина): 110 x 100 x 35 мм. Вага: 166 грамів (включно з батарею). Комплектація Вентилятор Handy Mini Fan зі знімним акумулятором USB кабель Картонне паковання Магазин BigSmile.UA , отправка каждый день с 14:00 до 18:00 - наложенный платёж есть , обмен/возврат есть
Відгуки та питання про - Вентилятор ручний Handy Mini fan Чорний Портативний вентилятор зі знімним акумулятором знижка
0.0
Всього відгуків:0
Вентилятор ручний Handy Mini fan Чорний Портативний вентилятор зі знімним акумулятором знижка
[[ getCurrentDecimal('483') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('242') ]] ₴