Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 0.84 кг |
| Тип управління | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Колір корпусу | |
| Захист від перегріву | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Можливість доливання води | |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.2 л |
| Знімний бак для води | |
| Регулювання сили пара | |
| Час безперервної роботи без доливання води | 12 хв |
| Кнопка вкл./викл. | |
| Довжина парового шланга | 1.9 м |
| Мірна чаша | |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | |
| Стан | |
| Тип назначения | Вертикальный отпариватель для одежды Difei, Ручной паровой утюг 1100 Вт |