Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Характеристики Вібратор глубинний GTM X-MAN для бетону
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Вага | 5.8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Частота обертання | 17500 об/хв |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диаметр вибробулавы | 38 - 58 мм |
| Комплектация | Транспортировочный ремень |
| Макс. длина вала | 6 м |
| Особенности | Ударопрочный корпус |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Уровень шума при работе | 77 дБ |
Читати повністю
Сховати
Опис Вібратор глубинний GTM X-MAN для бетону
Вібратор глубинний GTM X-MAN для бетону
Відгуки та питання про - Вібратор глубинний GTM X-MAN для бетону
0.0
Всього відгуків:0