Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3.1 кг |
| Живлення | |
| Регулювання кількості обертів | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | |
| Довжина стрічки/листа | 230 мм |
| Ширина стрічки/листа | 115 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6000 об/хв |
| Максимальна частота коливання платформи | 12000 кол/хв |
| Тип упаковки | |
| Гарантия | 36 мес. |
| Комплектация | Пылесборник<br /> Шлифлист - 2 шт<br /> Инструкция<br /> Картонная коробка |
| Мин. частота колебаний | 6000 кол/мин |
| Минимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Мощность, Вт | 300 |
| Плавный пуск | Нет |
| Підключення пилозбірника/пилотяга | Да |
| Размеры шлифовальной поверхности | 115х230 мм |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |