Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Довжина (см) | 24.2 |
| Діаметр (см) | 4.3 |
| Матеріал | силікон |
| Діаметр | 4 - 4.9 см |
| Марка/Лінія | Orion/Cleopatra |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Живлення | вбудована літієва батарея |
| Довжина | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Довжина (см) | 24.2 |
| Діаметр (см) | 4.3 |
| Матеріал | силікон |
| Діаметр | 4 - 4.9 см |
| Марка/Лінія | Orion/Cleopatra |