Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Живлення | батарейки ааа (4 штуки) |
| Довжина | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Матеріал | силікон |
| Довжина (см) | 25 |
| Діаметр (см) | 4.5 |
| Діаметр | 4 - 4.9 см |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Живлення | батарейки ааа (4 штуки) |
| Довжина | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Матеріал | силікон |
| Довжина (см) | 25 |
| Діаметр (см) | 4.5 |
| Діаметр | 4 - 4.9 см |