Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Витяжка купольного типу VENTOLUX LIDO 60 BK (650) чорна
| Виробник | |
| Вага | 5.8 кг |
| Режими роботи | |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Колір корпусу | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Фільтр |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Мінімальна висота | 510 мм |
| Максимальна висота | 840 мм |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Продуктивність витяжки | 650 куб.м/год |
| Освітлення | |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Стан | |
| Елементи управління | |
| Антизворотний клапан |
Читати повністю
Сховати
Опис Витяжка купольного типу VENTOLUX LIDO 60 BK (650) чорна
Витяжка купольного типу VENTOLUX LIDO 60 BK (650) чорна
Настінна витяжка для кухні VENTOLUX LIDO 60 BK (650) камінного типу завширшки 60 см чорного кольору. Кухонна витяжка LIDO 60 BK (650) має два декоративні телескопічні короби, кнопкове керування, сучасну світлодіодну підсвітку 2 Вт і потужний двигун всмоктування з продуктивністю 650 м3/год. Камінна витяжка VENTOLUX LIDO 60 BK (650) забезпечена двома металевими жировими фільтрами, які легко знімаються та миються. Такі витяжки можуть обслуговувати кухні площею до 22-25 м2.
Габаритні розміри камінної кухонної витяжки VENTOLUX LIDO 60 BK (650):
У нашому інтернет-магазині Вы можете придбати найцікавіші пропозиції на вигідних умовах по доступним цінам:
- Духові шафи вбудовані електричні
- Вбудовані мікрохвильові печі
- Вбудовані посудомийні машинки
- Газові варильні поверхні вбудовані
- Вбудовані електричні варильні панелі
- Комбіновані вбудовані варильні поверхні
- Склокерамічні варильні панелі для вбудовування
- Індукційні варильні поверхні
- Кухонні витяжки в великому асортименті
- Мікрохвильові печі настільні
- Мийки кам'яні для кухні врізні
- Настональні кухонні печі
Відгуки та питання про - Витяжка купольного типу VENTOLUX LIDO 60 BK (650) чорна
0.0
Всього відгуків:0