Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Комп'ютер GTL Office Advanced A34G5M (AMD Ryzen 5 3400G / A520 / 16G DDR4 / SSD 480 GB / micro ATX / 500W / Wi-Fi / no OS) (GTLCOA34G6S4A5F_A52DF)
| Виробник | |
| Комплектація | кабель живлення документація |
| Тип відеопам'яті | від оперативної пам'яті |
| Модель відеокарти | Radeon Vega 11 |
| Об`єм пам'яті відеокарти | від оперативної пам'яті |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип корпусу | Mid Tower |
| Тип охолодження | повітряне |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора | 3400G |
| Частота процесора | 3.7-4.2 ГГц |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Тип пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Виробник GPU | AMD |
| Чипсет | AMD A520 |
| Оптичний привід | немає |
| Об'єм SSD | 480 ГБ |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Операційна система | без ОС |
| Блок живлення | 500 Вт |
| LAN(RJ45) | 1 |
| Мережеве підключення | 1000 Мбіт/с |
| Аудіопорти | є |
| PS/2 | 1 |
| VGA | 1 |
| DVI-D | немає |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.2 | 6 |
| Порти USB Type-C | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Версія Bluetooth | немає |
| Колір | Black |
| Підсвічування | немає |
| Габарити (ШxГxВ) | 360x176x410 мм |
| Вага | 5.08 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Комп'ютер GTL Office Advanced A34G5M (AMD Ryzen 5 3400G / A520 / 16G DDR4 / SSD 480 GB / micro ATX / 500W / Wi-Fi / no OS) (GTLCOA34G6S4A5F_A52DF)
Комп'ютер GTL Office Advanced A34G5M (AMD Ryzen 5 3400G / A520 / 16G DDR4 / SSD 480 GB / micro ATX / 500W / Wi-Fi / no OS) (GTLCOA34G6S4A5F_A52DF) Тип корпусу: Mid Tower Тип охолодження: повітряне Серія процесора: AMD Ryzen 5 Модель процесора: 3400G Частота процесора: 3.7-4.2 ГГц Кількість ядер: 4 ядра Тип пам'яті: DDR4 Об'єм оперативної пам'яті: 16 ГБ Тип відеокарти: інтегрована Виробник GPU: AMD Тип відеопам'яті: від оперативної пам'яті Модель відеокарти: Radeon Vega 11 Об`єм пам'яті відеокарти: від оперативної пам'яті Форм-фактор: ATX Чипсет: AMD A520 Оптичний привід: немає Об'єм SSD: 480 ГБ Об'єм HDD: відсутній Операційна система: без ОС Блок живлення: 500 Вт LAN(RJ45): 1 Мережеве підключення: 1000 Мбіт/с Аудіопорти: є PS/2: 1 VGA: 1 DVI-D: немає HDMI: 1 DisplayPort: немає Порти USB 2.0: 2 Порти USB 3.2: 6 Порти USB Type-C: немає Wi-Fi: Wi-Fi 4 (802.11n) Версія Bluetooth: немає Колір: Black Підсвічування: немає Комплектація: кабель живлення, документація Габарити (ШxГxВ): 360x176x410 мм Вага: 5.08 кг
Відгуки та питання про - Комп'ютер GTL Office Advanced A34G5M (AMD Ryzen 5 3400G / A520 / 16G DDR4 / SSD 480 GB / micro ATX / 500W / Wi-Fi / no OS) (GTLCOA34G6S4A5F_A52DF)
0.0
Всього відгуків:0
Комп'ютер GTL Office Advanced A34G5M (AMD Ryzen 5 3400G / A520 / 16G DDR4 / SSD 480 GB / micro ATX / 500W / Wi-Fi / no OS) (GTLCOA34G6S4A5F_A52DF)
[[ getCurrentDecimal('16925') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('16925') ]] ₴
