Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Процесор AMD Ryzen 3 3100 (100-000000284)
| Виробник | |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 3 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 3.9 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 256KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 2MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen |
| Розблокований множник | так |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Дата виходу | 05.2020 |
| Тип поставки | Tray |
| Також шукають | хороші |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen |
Читати повністю
Сховати
Опис Процесор AMD Ryzen 3 3100 (100-000000284)
Процесори AMD Ryzen 3-го поколінняВідмінна продуктивність. Створені перемагати.
Платформа з роз'ємом AM4 для процесорів AMD RyzenМасова обчислювальна платформа компанії AMD оновлена з випуском нового чіпсета X570 з підтримкою PCIe 4.0.
Технологія AMD StoreMIПрограмне забезпечення, яке об'єднує швидкість твердотільного накопичувача і місткість жорсткого диска в одному швидкому і простому в управлінні диску. Це програмне забезпечення надається безкоштовно з материнськими платами AMD X570.
Технологія AMD SenseMIТехнології AMD SenseMI, якими оснащений Ryzen, використовують справжній "штучний інтелект", що прискорює роботу процесора.
Програма AMD Ryzen MasterПроста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
Сімейство процесора: AMD Ryzen 3 Сокет: AM4 Кількість ядер: 4 ядра Кількість потоків: 8 потоків Базова тактова частота процесора: 3.6 GHz Максимальна тактова частота процесора: 3.9 GHz Максимальний TDP: 65 Вт Техпроцес: 7nm Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня: L1: 256KB Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня: L2: 2MB Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня: L3: 16MB Тип оперативной пам'яті: DDR4 Максимальна швидкодія пам'яті: 3200 MHz Графічне ядро: немає Архітектура ядра AMD: Zen Розблокований множник: так Версія PCI express: 4.0 Дата виходу: 05.2020 Тип поставки: Tray Охолодження в комплекті: без кулера (Збірка) Покоління процессора: ZenВідгуки та питання про - Процесор AMD Ryzen 3 3100 (100-000000284)
[[ getCurrentDecimal('2613') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2613') ]] ₴