Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065MPK)
| Виробник | |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.6 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Розблокований множник | так |
| Версія PCI express | 4.0 |
| Дата виходу | 05.11.2020 |
| Тип поставки | Tray+кулер |
| Також шукають | потужні |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
Читати повністю
Сховати
Опис Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065MPK)
AMD Ryzen 5 5600X - новітній процесор від компанії AMD, який розроблений на базі інноваційної архітектури Zen. У ній використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності. Даний процесор розроблений для ефективного використання ресурсів та забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам'ять з низькою затримкою і нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну здатність у порівнянні з попередньою мікроархітектурою.
Вбудований штучний інтелект дозволяє процесору ефективніше справлятися з виконанням складних задач, а розроблені алгоритми навчання здатні заздалегідь передбачати і готувати для ПО необхідні дані, що забезпечує шалену швидкість обчислень і мінімальний час відгуку.
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5 Сокет: AM4 Кількість ядер: 6 ядер Кількість потоків: 12 потоків Базова тактова частота процесора: 3.7 GHz Максимальна тактова частота процесора: 4.6 GHz Максимальний TDP: 65 Вт Техпроцес: 7nm Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня: L2: 3MB Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня: L3: 32MB Тип оперативной пам'яті: DDR4 Максимальна швидкодія пам'яті: 3200 MHz Графічне ядро: немає Архітектура ядра AMD: Zen 3 Максимально допустима температура: 95°C Розблокований множник: так Версія PCI express: 4.0 Дата виходу: 05.11.2020 Тип поставки: Tray+кулер Охолодження в комплекті: кулер у комплекті (Збірка) Покоління процессора: Zen3Відгуки та питання про - Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065MPK)
[[ getCurrentDecimal('9801') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9801') ]] ₴