Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-000001015)
| Виробник | |
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.8 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.1 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Техпроцес | 5nm |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Графічне ядро | AMD Radeon Graphics |
| Базова частота графічного процесора | 400MHz |
| Частота графічного процесора | 2200 MHz |
| Кількість ядер графічного процесора | 2 |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Розблокований множник | так |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 14.01.2023 |
| Тип поставки | Tray |
| Також шукають | потужні |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
Читати повністю
Сховати
Опис Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-000001015)
Найшвидший виграєЦей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність в іграх.
Технологія AMD StoreMIПростий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen MasterПроста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen.
AMD Ryzen VR-Ready PremiumДля користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR -Ready Premium.
Сімейство процесора: AMD Ryzen 5 Сокет: AM5 Кількість ядер: 6 ядер Кількість потоків: 12 потоків Базова тактова частота процесора: 3.8 GHz Максимальна тактова частота процесора: 5.1 GHz Максимальний TDP: 65 Вт Техпроцес: 5nm Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня: L1: 384KB Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня: L2: 6MB Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня: L3: 32MB Максимальний обсяг оперативной пам'яті: 128 GB Тип оперативной пам'яті: DDR5 Максимальна швидкодія пам'яті: 5200 MHz Кількість каналів пам'яті: 2 Графічне ядро: AMD Radeon Graphics Базова частота графічного процесора: 400MHz Частота графічного процесора: 2200 MHz Кількість ядер графічного процесора: 2 Архітектура ядра AMD: Zen 4 Максимально допустима температура: 95°C Розблокований множник: так Версія PCI express: 5.0 Дата виходу: 14.01.2023 Тип поставки: Tray Охолодження в комплекті: без кулераВідгуки та питання про - Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-000001015)
0.0
Всього відгуків:0
Процесор AMD Ryzen 5 7600 (100-000001015)
[[ getCurrentDecimal('10820') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10820') ]] ₴