Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Процесор INTEL Core™ i7 13700F (BX8071513700F)
| Виробник | INTEL |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Сокет | 1700 |
| Кількість ядер | 16 ядер |
| Кількість потоків | 24 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 2.1 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Дата виходу | 1 квартал 2023 |
| Тип поставки | BOX |
| Також шукають | топові |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Максимальний TDP | 219 Вт |
| Техпроцес | 7nm |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 24MB |
| Максимальний обсяг оперативной пам'яті | 128 GB |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Розблокований множник | немає |
| Версія PCI express | 5.0 and 4.0 |
Читати повністю
Сховати
Опис Процесор INTEL Core™ i7 13700F (BX8071513700F)
Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 700/600.
Сімейство процесора: Intel Core i7 Сокет: 1700 Кількість ядер: 16 ядер Кількість потоків: 24 потоки Базова тактова частота процесора: 2.1 GHz Максимальна тактова частота процесора: 5.2 GHz Максимальний TDP: 219 Вт Техпроцес: 7nm Кеш-пам'ять: 30 MB Intel Smart Cache Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня: L2: 24MB Максимальний обсяг оперативной пам'яті: 128 GB Тип оперативной пам'яті: DDR4 Тип оперативной пам'яті: DDR5 Максимальна швидкодія пам'яті: 5600 MHz Кількість каналів пам'яті: 2 Максимальна пропускна здатність пам'яті: 89.6 GB/s Графічне ядро: немає Покоління процесорів Intel: Raptor Lake Особливості: підтримка Turbo Boost Максимально допустима температура: 100°C Розблокований множник: немає Версія PCI express: 5.0 and 4.0 Дата виходу: 1 квартал 2023 Тип поставки: BOX Охолодження в комплекті: кулер у комплектіВідгуки та питання про - Процесор INTEL Core™ i7 13700F (BX8071513700F)
0.0
Всього відгуків:0
Процесор INTEL Core™ i7 13700F (BX8071513700F)
[[ getCurrentDecimal('22706') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('22706') ]] ₴