STP10NK60Z  транзистор  MOSFET N-CH 600V 10A TO-220 115W
STP10NK60Z  транзистор  MOSFET N-CH 600V 10A TO-220 115W | Зображення 1
STP10NK60Z  транзистор  MOSFET N-CH 600V 10A TO-220 115W | Зображення 2
STP10NK60Z  транзистор  MOSFET N-CH 600V 10A TO-220 115W | Зображення 3