Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Тепловентилятор спіральний обігрівач Grunhelm FH-03 Білий
В наявності
Код:004044459
Характеристики Тепловентилятор спіральний обігрівач Grunhelm FH-03 Білий
| Виробник | |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Індикатор роботи | |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип нагрівального елементу | |
| Терморегулятор | |
| Тип терморегулятора | |
| Регулювання швидкості | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор температури | |
| Тип встановлення | |
| Рекомендована площа приміщення | |
| Потужність обігріву | |
| Стан |
Читати повністю
Сховати
Опис Тепловентилятор спіральний обігрівач Grunhelm FH-03 Білий
Grunhelm FH-03 - це обігрівач з високою потужністю та 2 режимами роботи. Сильною стороною тепловентиляторів є швидке нагрівання та мобільність. Модель отримала скромні ваго-габаритні характеристики та корпус із білого пластику. Максимальна потужність – 2000 Ватт. Це дозволяє приладу обігріти кімнату до 20 м2. Всі елементи керування - ручка термостата, індикатор увімкнення та перемикач режимів винесені на лицьову сторону. У режимі обігріву передбачено дві потужності. Пристрій можна використовувати як вентилятор. Мобільність обігрівача забезпечується наявністю ручки та шнуром довжиною 110 см. Тепловентилятор Grunhelm FH-03 здатний на швидке, але короткочасне обігрів кімнати
Відгуки та питання про - Тепловентилятор спіральний обігрівач Grunhelm FH-03 Білий
0.0
Всього відгуків:0
Тепловентилятор спіральний обігрівач Grunhelm FH-03 Білий
[[ getCurrentDecimal('1380') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1104') ]] ₴