Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Індикатор роботи | |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип нагрівального елементу | |
| Терморегулятор | |
| Тип терморегулятора | |
| Регулювання швидкості | |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Індикатор температури | |
| Тип встановлення | |
| Рекомендована площа приміщення | |
| Потужність обігріву | |
| Стан | |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
Характеристики Тепловентилятор спіральний обігрівач Grunhelm FH-03 Білий
В наявності
Код:004044459